Про компанію

Ми пропонуємо якісні послуги в області митного оформлення і логістики, а також послуги зовнішнього бізнес-агента: пошук постачальників і ринків збуту за кордоном. Клієнтами нашої компанії є учасники ЗЕД, імпортери та експортери продукції.

5 причин звернутися до нас за допомогою в митному оформленні:

Перевага/ 01
Досвід!

Наш досвід дозволяє нам долати всі труднощі і перешкоди під час митного оформлення, перш за все з огляду на інтереси наших клієнтів. Наш досвід – наша гарантія!

Перевага/ 02
Повне митне оформлення кожного вантажу.

Ми пропонуємо повний комплекс послуг, включаючи надання необхідних дозвільних документів, декларацій, усіх типів сертифікатів, а також інших даних про властивості та характеристики товарів, які можуть бути запитані митними органами.

Перевага/ 03
Ціна, сервіс і гарантія безпеки!

Ми переконані, що справжній партнер не підведе клієнта в складних ситуаціях, а пропонує всю можливу допомогу у вирішенні складних проблем, які можуть виникнути в процесі зовнішньоекономічної діяльності на кожному етапі. Наш досвід і знання дозволяють вирішити будь-яку нестандартну ситуацію!

Перевага/ 04
Цілодобова взаємодія.

Наш замовник має можливість отримувати всю актуальну інформацію в будь-який час доби за всіма доступними каналами зв’язку. Вибудовування довірчих ділових відносин з нашими клієнтами, партнерами і співробітниками дозволяє нам розробляти рішення, орієнтовані на клієнта. Ми відповідаємо за роботу власною репутацією!

Перевага/ 05
Співробітники ОкейГруз.

Це команда висококваліфікованих фахівців. Ми підтримуємо тісну співпрацю з митними органами України і уважно стежимо за нововведеннями і змінами в українському законодавстві. Тут кожен розуміє свою функцію і важливість своєї ролі в налагодженому механізмі компанії.